.

.

Турбо Електронски ACTUATOR G-25 767649 6NW009550 G025 G-025 G25 6NW-009-550 Турбо Електрични Actuator електронски Вентил wastegate

Турбо Електронски ACTUATOR G-25 767649 6NW009550 G025 G-025 G25 6NW-009-550 Турбо Електрични Actuator електронски Вентил wastegate

DEN 7102.00
DEN 7890.72
-10 %
Количина на стоки


Турбо Електронски wastegate Actuator G-25 G-025 G25 767649 6 NW009550 6 NW-009-550 6 NW 009 550 За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 V6 EURO5 За GTB1749 VK 778400 778400-5005 S 778400-5004 S 778400-5003 S 778400-0005 778400-0004 778400-0003 AX2 Q6 K682 CB AX2 Q6 K682 CA Линкови LR056369 LR029915 LR013202 Турбополнач турбо Електрични Actuator трговија на Големо
Турбо Модел :
Електронски Вентил ТУРБО ACTUATOR G-25 G-025 G25 G025 G 25 ;
GTB1749 VK
G25 G-25 G025 G-025 767649
6 NW009550 6 NW-009-550 6 NW 009 550
Одговара за Турбо Дел Број :
778400-5005 S 778400-5004 S 778400-5003 S 778400-0005 778400-0004 778400-0003
Одговара за Турбо ОЕМ Број : AX2 Q6 K682 CB AX2 Q6 K682 CA Линкови LR056369 LR029915 LR013202
Апликацијата Автомобил : За Jaguar XF 3.0 D 275 HP Лав V6 2009- ;За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 211 HP V6 ЕУРО V 2009-2011 Овој Турбо електронски Actuator Одговара за : За Jaguar XF 3.0 D 275 КС Лав V6 2009 - За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 211 HP V6 ЕУРО V 2009-2011 За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 V6 ЕУРО V 2009-2011

ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Специјални Функции:
За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 6NW 009 550 778400 5004S 778400 5003S
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Турбо Електрични Actuator електронски wastegate Турбо Електронски Вентил
Објектот Ширина:
10inch
Поставување на Возило:
За Jaguar XF 3.0 L 778400-5003S 778400-0005 778400-0004 778400-0003
Frequence Опсег:
.G025 G-025 G25 G-25 G 025 G 25 767649 6NW009550 6NW-009-550 778400
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10inch
Автомобил Производител:
Land Rover
Модел Година:
2009 2009 2010 778400-5004S 778400-5005S AX2Q6K682CB AX2Q6K682CA
Објектот Должина:
10inch
Име На Модел:
Електронски ACTUATOR 6NW009550 6NW-009-550 G025 G-025 G25 G-25 767649
Име На Модел:
Турбо Електронски Вентил ТУРБО ACTUATOR GTB1749VK
Дел Бр.:
G025 G-025 G25 G-25 G 025 G 25 767649
Дел NO..:
6NW009550 6NW-009-550 6NW 009 550
Објектот:
Турбо Електрични Actuator електронски wastegate
Одговара за Турбо Дел Број:
778400-5004S 778400-5003S 778400-0005 778400-0004 778400-0003
Одговара за Турбо Дел Број .:
778400 5004S 778400 5003S 778400 0005 778400 0004 778400 0003
Одговара за Турбо Дел Број ..:
7784005004S 7784005003S 7784000005 7784000004 7784000003
Одговара за Турбо Дел Број. .:
778400-5005S 778400 5005S 7784005005S
Одговара за Турбо ОЕМ Број:
AX2Q6K682CB AX2Q6K682CA Линкови LR056369 LR029915 LR013202
Одговара за автомобили:
За Jaguar XF 3.0 L 275HP Лав V6 За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 09-
R

Тие исто така купуваат со овој производ