.

.

Оригиналниот Држачот за Sim Картичка Фах Картичка Слот за Elephone P8 мини MT6750T Octa Core 5.0 FHD Бесплатен превозот

Оригиналниот Држачот за Sim Картичка Фах Картичка Слот за Elephone P8 мини MT6750T Octa Core 5.0 FHD Бесплатен превозот

DEN 436.00
DEN 479.52
-9 %
Количина на стоки

Оригиналниот Држачот за Sim Картичка Фах Картичка Слот за Elephone P8 мини MT6750 T Octa Core 5.0" FHD Бесплатен превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

боја:
Црвена, Сина, Црна
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери
Број На Модел На:
elephone p8 мини
Бренд Име:
DOOGEE
R

Тие исто така купуваат со овој производ