.

.

П Верзија Акција Фигура Iron Man/Бетмен/Тони/Капетан Америка/ ПВЦ Слика Сончевата Енергија се Тресат Главата Играчка Chritmas Подарок

П Верзија Акција Фигура Iron Man/Бетмен/Тони/Капетан Америка/ ПВЦ Слика Сончевата Енергија се Тресат Главата Играчка Chritmas

DEN 410.00
DEN 431.52
-5 %
Количина на стоки

Име : iron man, Капетан Америка соларни украси Материјал : ABS+ соларен панел Големина : 12cm * база дијаметар 8cm Употреба: 1. Стави на лизгачки подлога на инструментот табела во автомобил, или да го поправи тоа со двојно страна лепак. Тоа исто така може да се користи на балкон и внатрешна декорација. 2. Овој производ ги користи соларни ќелии да се свртат главата во сонцето.

Предупредување:
Далеку од огнот извор
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Скала:
1/65
Далечинска Контрола:
No
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups,8-11 Години
Димензии:
12*8cm
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
SBG909
Големина:
One Size
Возраст Опсег:
Grownups
Пол:
Момчиња
Тип На Објект:
Модел
Материјал:
ПВЦ
Големина:
12CM
Верзија Тип:
Првото Издание
R

Тие исто така купуваат со овој производ