.

.

Високо квалитетна женска врвот Газа долг ракав Turleneck tshirt жените сите натпревар tee црна браун т кошула жените bts-1

Високо квалитетна женска врвот Газа долг ракав Turleneck tshirt жените сите натпревар tee црна браун т кошула жените bts-1

DEN 468.00
DEN 623.52
-25 %
Количина на стоки


футболка женская

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
Turtleneck
Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
AL27291
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Liddon
Ткаенина Тип:
Плетени
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ