.

.

Glisten Целосна Кристали Долг Фустан ноќен клуб Партија Носат Роденден го Прослави Облека DJ Женски Пејач Костим Луксузни Фустани Bling

Glisten Целосна Кристали Долг Фустан ноќен клуб Партија Носат Роденден го Прослави Облека DJ Женски Пејач Костим Луксузни Фустани

DEN 19152.00
Количина на стоки


Ве молиме забелешка вашата тежина, висина и градите во вашата нарачка,
ние ќе ви испратиме точна големина за да се вклопуваат.
Вистински слики
Повеќе добри производи,ве молиме кликнете на следниот линк :
Многу важно : Pls напишете одредување на вашата висина и тежина. ние ќе ви испратиме најдобри големина. Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме изберете поголеми отколку што обично големина. Сите големина детали се 1-3cm толеранција.
За превозот
Ние брод за излез на стоката од страна на Кина Пост Воздух Mail слободни рамките 7days од приемот на вашата исплата. И ние ќе ви ги понудиме следење на број. Ако сакате да ја прими во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
За плаќање
Ние ја прифати Кредитна картичка, Western union, Веб Пари, Qiwi паричник.
За повратни информации
Ние ќе ја напушти POSTIVE ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние го цениме ли да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
За боја
Сите наши производи се вистинска снимање, но се уште постои хроматска аберација е неизбежна.
За недостатоци
Додека ние се проверуваат производите строго пред пратката, Подготвени да ве прифатат како копчиња не е силна, усогласување малку повеќе, фино тема и така натаму. Платно е топла сребро занает, размена сјајот е нормален феномен.
Политика На Враќање
Вашето задоволство е наша вечна потрага!
Ако постои било каков проблем со стоката која сте ја добиле, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Број На Модел На:
#1 фустан
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Xinjiang Танц Костим
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ZIPPIDY
Стил:
Новина мода секси тенок супер ѕвезда костим
користат за:
пејачот дс танчерка DJ покаже ноќен клуб матурска партија фаза носат перформанси
Големина:
слободни
Потекло:
Кина
Состојба:
Нови
R

Тие исто така купуваат со овој производ