.

.

1PCS Спортски Глуждот Водител на Г-прстен Мулти Салата Кабел Прилог Бедрото Нога Макара за на Рака

1PCS Спортски Глуждот Водител на Г-прстен Мулти Салата Кабел Прилог Бедрото Нога Макара за на Рака

DEN 266.00
DEN 380.16
-30 %
Количина на стоки

1 PCS Спортски Глуждот Водител на Г-прстен Мулти Салата Кабел Прилог Бедрото Нога Макара за на Рака
1. Како Да Се Цел?
2. Плаќање Methoods
3. За Превозот Меѓународните пратки може да трае од 6 до 40 дена во зависност од вашата локација и Царинските инспекции, па ве молиме да бидете трпеливи и да не контактирате по 35 дена. Сите налози се despatched во рок од 48 Часа од добивањето на уплатата ова може да се продолжи текот на викендите и други празници. Ние се земе време и внимание за да се осигура вашата нарачка пристигнува во приштина состојба.
4. Повратни информации
5 Ѕвезди+Фалат= Повеќе Подарок
Ако сте задоволни со објектот , ве Молиме да ни остават сите 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ние ќе ви испратиме повеќе слатки подароци кога ќе се одржи следниот редослед.
1. Нарачката Е Затворена Од Безбедносни Причина 2. Пакет Изгубени
Неодговорно : Превозот адреса не е точно ,нашите превозот метод ќе се не се во можност да го најдете тоа ,никој не може да го потпише пакет,пакет ќе се врати.
3. Царина
Тоа е одлучено од страна на друга држава е политика и треба да се плати од страна на купувачот ќе може да ни остави порака за вредноста што сакате од нас да напише на стоки, како и примероци и пониска вредност, само за да ви помогне да се избегне царинската данок што е можно, колку што можеме ,ќе добиете стоката како вашата нарачка шоу.

Големина:
Left, Right
Бренд Име:
Aolikes
Број На Модел На:
A-7129
Материјал:
СДР / Најлон / Челик прстен
Објектот:
Глуждот Ремени Нога Сила за Обука носечките Моќ Појас
Применливи Движење:
Кошарка, Taekwondo,Качување,Тенис На Маса,Велосипедизам
Боја:
Црна,Црвена Роза,Сина Боја
Применливи делови:
Глуждот
Големина:
Free Size
Функција:
Глуждот Ремени Нога Сила За Обука
Име:
Глуждот Ремени Нога Сила за Обука носечките Моќ Појас
Пакет:
OPP пакет
Функција:
Глуждот Ремени Нога Прстен За Фитнес Taekwondo Footable Работи
Карактеристично:
Сила за Обука носечките Моќ Појас
R

Тие исто така купуваат со овој производ