.

.

45pcs/многу мали овална метални легури тапа го вклучите кабелот не се заклучи на Drawstring брава со 4mm дупка бесплатен превозот STP-003

45pcs/многу мали овална метални легури тапа го вклучите кабелот не се заклучи на Drawstring брава со 4mm дупка бесплатен превозот

DEN 599.52
Количина на стоки

Опис :
45pcs/многу мали овална метални легури тапа го вклучите кабелот не се заклучи на Drawstring брава со дупка STP-003
Материјал : Цинк легура со еден дупки
Големина : Heigh во 17mm, ширина во 8.6 mm
Дупка големина : 4mm за кабелот/string
Боја : Сребро nickle, Црна nickle, Антички месинг

боја:
Античкиот Месинг, Црн Никел, Никел, Измешани бои
Големина:
17*8.6mm
Материјал:
Метал
Затка Тип:
Кабелот За Заклучување
Техника:
позлата
Број На Модел На:
STP-003
Функција:
sivler nickle, црна nickle, антички месинг
Тип На Производ:
затка
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ