.

.

За Audi A5 Спојлер А5 Карбонски Влакна Задниот Спојлер Заден Спојлер на Багажникот Багажникот Капак одговара 4 - Врата 2013 2014 2015 2017

За Audi A5 Спојлер А5 Карбонски Влакна Задниот Спојлер Заден Спојлер на Багажникот Багажникот Капак одговара 4 - Врата 2013 2014

DEN 9072.00
Количина на стоки


Одговара : За Ауди А5 ( 4 врата ) 2013 - UP
Материјал : Јаглерод Влакна
Високо сјајни finishment , УВ заштитен
Инсталирајте : Додадете со двојно двострано лента & Лепак , Porfessional инсталирате препорачливо

Тип На Објект:
Спојлери
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
А5-Година:
2013,2015,2014
Специјални Функции:
Декорација
Бренд Име:
СТИЛ
Објектот Ширина:
30cm
Модел Година:
2013-up
Објектот Висина:
15cm
Осветленост Дел Број:
Никој
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Другиот Дел Број:
Никој
Производителот Дел Број:
Никој
Објектот Тежина:
2kg
Audi Модел:
A5
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Должина:
120cm
боја:
Црна
Пакување:
картонска кутија
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Инсталирајте:
професионални инсталирате препорачливо
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Audi
Автомобил модел:
A5
R

Тие исто така купуваат со овој производ