.

.

TOMEFON ABS Додатоци Надворешноста Страна Автомобил Врата се Справи со Капак Mouding Трим 8pcs За Mazda CX-5 CX5 2017 2018

TOMEFON ABS Додатоци Надворешноста Страна Автомобил Врата се Справи со Капак Mouding Трим 8pcs За Mazda CX-5 CX5 2017 2018

DEN 583.00
DEN 685.92
-15 %
Количина на стоки


ABS Додатоци Надворешноста Страна Автомобил Врата се Справи со Капак Mouding Трим 8pcs За Mazda CX-5 CX5 2017 2018
Објектот Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Mazda CX-5 CX5 2017 2018 Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет ABS Пакет : 8 PCS/SET Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Големина:
Left Hand Drive, Right Hand Drive
Бренд Име:
TOMEFON
Година:
За Mazda CX-5 CX5 2017 2018
Име На Модел:
363641
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
R

Тие исто така купуваат со овој производ