.

.

Доналд Трамп и Путин маици Памучни Лето Кратко Sleeve Т Кошули и Смешни TShirt Мажите Брендот за Луксузна во Tee Долго Кошули

Доналд Трамп и Путин маици Памучни Лето Кратко Sleeve Т Кошули и Смешни TShirt Мажите Брендот за Луксузна во Tee Долго Кошули

DEN 120.48
Количина на стоки


Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
LUCKYFRIDAYF
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
боја:
Црна / Бела / Сива / Сина
Објектот:
Блузи
Пол:
Мажи/Жени
Облека Должина:
Конвенционалните
логото:
доналд трамп
Дебелина:
како и обично
Издание тип:
Лабава
За луѓето:
Младите Луѓе, Неколку
Име на производ:
кратко sleeve t-shirt
Оригиналното Место:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ