.

.

Памук Поместена Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Меки Чизми Симпатична Бебе Чевли Пролет Топло Мека Бебе Ретро Печатење Shoes6-12M Топла Продажба

Памук Поместена Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Меки Чизми Симпатична Бебе Чевли Пролет Топло Мека Бебе Ретро Печатење Shoes6-12M

DEN 79.00
DEN 101.28
-22 %
Количина на стоки


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Памук
Стил : Креветчето Чевли
Боја : Жолта,Розева,Сина
Големина : Одговара За 6-12 Months Бебе
Нето Тежина : (Приближно) 45-60g
1 инч =2.54 см
Pls Проверете Ја Големината На Табелата За Референца :
големина возраст, должина и ширина
Бесплатно 6-12 M 12cm/4.72 5.5 cm/2.17
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Објектот Вклучува :
1 Пар Бебе Чизми Чевли
'

Бебе Возраст:
7-12 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Чизми
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
Kacakid
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Сезоната:
Зима
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Подигнете Тип:
Моден Чизми
R

Тие исто така купуваат со овој производ