.

.

VITRUST Модерна Кристал Таванот Светилка Дневна Соба и Спалната соба Момчиња Девојчиња Студија Круг K9 Лустерот Дома Осветлување Fixturing lampara

VITRUST Модерна Кристал Таванот Светилка Дневна Соба и Спалната соба Момчиња Девојчиња Студија Круг K9 Лустерот Дома Осветлување

DEN 4565.00
DEN 6429.60
-29 %
Количина на стоки

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. За вредност, ако треба ни да се напише висока/ниска вредност за обичај, ве молиме да ни оставите порака за тоа како да се пишува на вредност.
VITRUST Модерна Кристал Таванот Светилка Дневна Соба и Спалната соба Момчиња Девојчиња апликација :
Материјал : Стакло , Метал, акрилик
Големина; Кол 32x H13cm, Кол 42x H13cm,Кол 52x H13cm
Боја, Црна, Бакар
Напон : AC110-120 V, AC220-240 V
Сијалица количина : 3pcs
Сијалица се вклучени : БР 1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Повратни информации е многу важно за нас. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
Гаранција :
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте во мојата продавница
1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Време На Испорака :
Креативни Таванот Светла LED светилки на таванот Враќање :
1. Жал ми е за неповолно
VITRUST Модерна Кристал Таванот Светилка Дневна Соба и Спалната соба Момчиња Девојчиња Слика како подолу :
Апликацијата Сцени :
За Нашата Компанија :
Креативни Таванот Светла LED светилки на таванот Превозот :
1. Ако стоката треба да плаќа данок во својата земја, ние ќе бидеме одговорни со тоа. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ви благодариме!
.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!
VITRUST Модерна Кристал Таванот Светилка Дневна Соба и Спалната соба Момчиња Девојчиња Забелешка :
Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.

Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Железо
Примена:
Кујната,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Употреба:
Дневно осветлување
Тело Материјал:
Кристал,Железо,PC
сертификација:
CQC,CE,RoHS,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Модерната Кристал Таванот светла Светилки Лустерот
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Е Светилки Вклучени:
No
Број На Модел На:
VT-0055
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Техника:
обложено
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Бренд Име:
VITRUST
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Модерната Кристал Таванот светла Светилки Лустерот Дома Тела
димензија:
D32xH13cm,D42xH13cm, D52xH13cm
Материјал:
Кристал Железо и акрил
Обликот:
Круг LED Кристал таванот светла Светилки Дома Тела
Напон:
AC110-120V, AC 220-240V
боја:
Црна, Бакар
R

Тие исто така купуваат со овој производ