.

.

Прст Вибратор водоотпорен Мастурбацијата G место Оргазам Стап Massager Vibrating Троица од Кикирики Клиторичен Секс Играчки за жени

Прст Вибратор водоотпорен Мастурбацијата G место Оргазам Стап Massager Vibrating Троица од Кикирики Клиторичен Секс Играчки за

DEN 106.00
DEN 139.68
-24 %
Количина на стоки

Мини Клиторис Атмосфера, Овој микро клиторичен massager пакети удар за толку мала играчка. Еден од најдобрите клиторис stimulators достапни за пари. Исто така, може да се користи како замена за нашите силикони vibrating вибратори. Користи 3 LR44 батерии .
100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Медицински желе + АБС Боја : виолетова, розева,сина Количина : 1 buc
Следете ги нашите продавница .добие повеќе понуди ! Ве молиме имајте во предвид :
Повеќе информации во врска со превозот и спор,
Производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод", "Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус", оваа парцела не може да се следи еднаш го остави кина(само може да пратите кога тие во Кина).
Ако сакате целосно следење(трага сите route), ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", "e Packet" или другите, друг превозник. За Време на испорака е 30-60 дена, ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена, доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа(не вклучува одмор).ако ние havnt одговор,ве молиме испратете порака повторно. 1.Боја проблем, Ние ќе се обидеме потрудиме да ве снабди со иста боја како и вие барање, Вистинската боја може да се разликуваат. 2.Тајната Пакување & политика за приватност : ако сакате пакување во кутија,ве молиме да обрнете оваа дополнителна такса. Ние ќе ги користиме опис како "гумена цевка" при прикажувањето на комерцијална фактура, Не сите зборови на "секс" се прикажани или на фактура или на поштенската кутија . 3.Превозот : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Превозот нормално трае 30 до 60 дена(бразил 90days), додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме не се отвори спор пред тоа време ако пратката не пристигнување. 4.Гаранција & Наплата Политика : Во случај да има неисправни како што се скршени или штета, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, наместо на оставајќи ве негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа да ви се исполнат задоволство. Вас ќе биде побарано да се врати цел да ја нас за да се добие наплата или замена. Еве ти само побара да ни ги испратите фотографиите двојно проверете тука и нема потреба да се испрати назад, па ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ви благодариме за вашето внимание.

боја:
Виолетова, Розева, Сина
Тип На Објект:
Vibrators
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
Candiway
Број На Модел На:
Прст Вибрации
Материјал:
Латекс
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
Masturbation toy
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип:
куршум
Материјал:
ABS+желе
копче:
vibrating за жена
R

Тие исто така купуваат со овој производ