.

.

300g/0.01 g, 500g/0.1 g LED Прозрачна Дигитални Накит Тежина Скала со Висока прецизност од Нерѓосувачки Челик Електронски Џеб Кујна Алатка

300g/0.01 g, 500g/0.1 g LED Прозрачна Дигитални Накит Тежина Скала со Висока прецизност од Нерѓосувачки Челик Електронски Џеб

DEN 297.00
DEN 456.96
-35 %
Количина на стоки


Преносни LED Прозрачна Дигитални Висока прецизност Накит Скала Електронски Џеб Кујна Скала
Нерѓосувачки Челик Електронски Дигитален LED Накит Џеб Скала Кујнски Прибор
Карактеристики :
За накит, чај, медицина и така на мерење.
Постојат 3 видови на копчиња, лупено, switch, единица за конверзија, работењето на повеќе погодно.
Нерѓосувачки челик жица цртање процесот на тавата.
LED светлото на екранот, можете исто така да го прочитате вредност во темница.
Спецификации :
Име : ЛЕР прозрачна екран електронски ваги
Материјал : ПП + нерѓосувачки челик
Боја : Црна
Производ големина : 127 X 77 X 20 mm/5 X 3.03 X 0.79 во
Пан големина : 75 X 64 mm/2.95 X 2.52 во
Напојување : 2 парчиња AAA батерија (Батерија не е вклучена)
Мерење опсег : (1) 0.01 g-300g, (2) 0.1 g-500g
Тежина : Околу. 105g
Пакување : Шарени кутија за пакување
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.
2.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 X LED прозрачна екран електронски скала
1 X Упатство

Дисплеј Тип:
LCD
Точноста:
0.01 g
Број На Модел На:
LED прозрачна екран електронски ваги
Напојување:
2 парчиња AAA батерија (Батерија не е вклучена)
Големина:
127 X 77 X 20 mm/5 X 3.03 X 0.79 in
Капацитет:
0.01 g-300g, 0.1 g-500g
Тип:
Виси Скала
Бренд Име:
alloet
Номинална Оптоварување:
500g
мерење опсег:
Тежина:
Пакување:
Материјал:
R

Тие исто така купуваат со овој производ