.

.

10pcs/многу Волфрам челик мелење главата,ротари датотека,се тркалаат мелење,Карбид Burrs Вежба Умре Мелница Резба рутер малку Сет

10pcs/многу Волфрам челик мелење главата,ротари датотека,се тркалаат мелење,Карбид Burrs Вежба Умре Мелница Резба рутер малку

DEN 1247.52
Количина на стоки


3мм месо тело 10pcs/многу Волфрам челик мелење главата,ротари датотека,се тркалаат мелење,Карбид Burrs Вежба Умре Мелница Резба рутер малку Сет

Тип:
Карбид Burrs
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
POGUT
Број На Модел На:
10 во 1
Материјал:
Волфрам Карбид Челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ