.

.

Бела Bicycel стоперката брзина Заштитна маска за Garmin edge 200/ edge 500 GPS navigator силикони заштитна обвивка маска

Бела Bicycel стоперката брзина Заштитна маска за Garmin edge 200/ edge 500 GPS navigator силикони заштитна обвивка маска

DEN 746.00
DEN 811.20
-8 %
Количина на стоки

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време . Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 7 Февруари до 21 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани. За време на овој период . ако имате било какви треба, исто така, може да направи вашата нова нарачка, ние ќе ја испрати својата нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене .јас ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО. Ајде да се задржи во допир .
Име на производ : Велосипед GPS navigator заштитник Соодветен модел : edge 200/ edge 500 Производ материјал : Силикон карактеристики на Производот : Флексибилен, трајни и лесни
Напомена :
1.Оваа стока е само да го замени батеријата школка .
2.Тоа е 100% ја оригиналната стока.
3.Ние ќе испрати предмети во рок од 3-5 дена по вашата исплата .
4.Мажите го направија дефекти не се загарантирани.
5.Ве молиме не се отвори спор, без било зборува со нас .
6.Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку ставката што може да работи добро .

Приклучок Тип:
interject
врска:
Приклучок Во
Бренд Име:
Garmin
Употреба:
Набљудувачите
Применливи модели:
edge 200/ edge 500
боја:
Бела
Име на производ:
Производ материјал:
Карактеристики на производот :
Флексибилни, трајни и лесни
делови:
Само Силиконска маска (без машина)
Употреба:
маска
R

Тие исто така купуваат со овој производ