.

.

Авто дел Висока profermance диск кочница 362*32-милиметри со Кочница systerm AMG Caliper за BMW автомобил 19rim

Авто дел Висока profermance диск кочница 362*32-милиметри со Кочница systerm AMG Caliper за BMW автомобил 19rim

DEN 66480.00
Количина на стоки

Авто дел Висока profermance диск кочница 362*32-милиметри со Кочница systerm AMG Caliper за BMW автомобил 19rim
Цената за еден пар диск, и Друг Објект ние продаваме
Целата Кочница Комплет вклучува :
Еден Пар Caliper
Еден Пар Диск
Еден Сет Влошки(4 парчиња)
Еден Пар Централна Плоча
Еден Пар Заградата
Еден Пар Сопирање Линија
Техничка Спецификација :
Клипот Големина
- Ø27.0 x 2.
- Ø31.8 x 2.
- Ø38.1 x 2
Клипот Област
50.1 cm 2
Диск Големина
362*32-милиметри
Подлога Информации
Подлога Семејството= CP7040 D61
Подлога Област=72.5 cm 2
Подлога Длабочина=61.0 mm
Подлога Дебелина=16.8 mm
Карактеристики :
- Радијална Планината, 152mm центри. - Одговара Ø362 x 32-милиметри дебел дискови.
- Две парче фалсификувани Алуминиум легура тело.
- Алуминиумска легура пистонс.
- Подигање тип нечистотија печати опремени.
- Напредно сјај Црвена или Црна анти-корозија боја заврши.
- Челик носат плочи.
- Подлога анти-штракаат клип опремени Примена : За 18" и 19" rim Информации :
Централната плоча треба да биде произведен според вашиот автомобил податоци. Така pls дај ни вашиот автомобил податоци, така што можеме да им понудиме у совршен натпревар производи. Ви благодариме!
Добредојдовте на вашето барање, ве молиме контактирајте со бонбони преку Али онлајн алатка

Објектот Тежина:
approx34kg
Другиот Дел Број:
Кочница
Осветленост Дел Број:
диск сопирачки
Земја/Регион на Автомобил Производство:
глобални
Материјал Тип:
AL
Специјални Функции:
Кочница
Бренд Име:
DICKASS
Производителот Дел Број:
Бел Диск
Големина:
Available
Пакување:
Неутрален Пакување/Прилагодено За Пакување
Генерално големина :
362*32
боја:
S
Шема:
Drilled
тркала:
19
R

Тие исто така купуваат со овој производ