.

.

За Леново S60 S60-Т S60-W Задната Камера Flex Кабел Висок Квалитет Тестирани S60 S60T S60W Големата Задна Камера

За Леново S60 S60-Т S60-W Задната Камера Flex Кабел Висок Квалитет Тестирани S60 S60T S60W Големата Задна Камера

DEN 431.52
Количина на стоки


За Леново S60 S60-Т S60-W Задната Камера Flex Кабел Висок Квалитет Тестирани S60 Големата Задна Камера
Опис :
Тестирани Висок Квалитет!
Тоа се користи за да се замени оштетената, испукана објект
Компатибилен Модел : За Леново S60 S60-Т S60-W
Секој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоа
Ние пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојба
Пакет :
1pcs * За Леново S60 S60-Т S60-W Задната Камера Flex Кабел Висок Квалитет Тестирани
Почитувани Купувачот : 1) При добивањето на вашиот објект,pls проверка за да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. 2) Доколку нешто не е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот. Тоа нема да се случи како ние двојно проверете секое парче пред пратката. Ако сте среќни со објектот, ве молиме помогнете да ни остави позитивен фидбек, ви благодариме за вашата поддршка. Гаранција : Ако овој објект е неисправен по приемот,Pls чувајте го во оригинална состојба, без било каква штета,го испраќа назад за нова замена. Контакт со НАС на : Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, па ние се вратам на вас.Ние ќе одговор во рок од 24 часа бизнис време. Повратните информации : 1) Вашата повратна информација е многу важно ,позитивни повратните информации се високо ценети. 2) ве Молиме не двоумете се да ги споделите со нас пред да замине било негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Wearson
Број На Модел На:
S60 S60T S60W S60-Т S60-W
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Тип:
S60 S60T S60W S60-Т S60-W Задната Камера
R

Тие исто така купуваат со овој производ