.

.

Бела Виножито Бои Деца Swaddle 3D Цртан филм Памук, Плетени Ќебе Декоративни Фрли Постелнина Троседот Воздух Mantas Ќебе 110X130CM

Бела Виножито Бои Деца Swaddle 3D Цртан филм Памук, Плетени Ќебе Декоративни Фрли Постелнина Троседот Воздух Mantas Ќебе 110X130CM

DEN 1619.00
DEN 3174.72
-49 %
Количина на стоки


Бела Виножито Бои Деца Swaddle 3 D Цртан филм Памук, Плетени Ќебе Декоративни Фрли Постелнина Троседот Воздух Mantas Ќебе 110 X130 CM
Име : Плетени Виножито Ќебе
Материјал : Памук
Големина : 95 X115 CM / 110 X130 CM
(pls им овозможува на 1-3cm грешка за рачно мерење)

Големина:
95X115CM, 110X130CM
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Авион,Дома
Функција:
Анти-Pilling,Преносни,Погоден За Носене
Материјал:
100% Памук
Тип:
Тема Ќебе/Крпа Ќебе
Измијте Стил:
Рака Мие
Шема:
Печатени
Сезоната:
Зима
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Обична
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Бренд Име:
AILYDK
Тежина:
0.82kg
Обликот:
правоаголник
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
Д-278
Возрасна Група:
Бебиња
Техника:
Рачно изработени
Продавница Име:
Симпатична Продавница
За Возраст:
бебе деца
Материјал:
памук+волна
Стил:
Виножито Ќебе Swaddle
боја:
Бела
Видови:
Декорација
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Надвор Од Дома
Големина:
95X115CM/110X130CM
Модел:
Буци Поврзана Ќебе
dilivery:
Бесплатен превозот
R

Тие исто така купуваат со овој производ