.

.

BAIHE Фунта Сребро 925 0.22 КТ Заверена Круг НАМАЛИ Беспрекорна Вистински Citrine Ангажирање Жени Трендовски парична Казна Накит Прстен

BAIHE Фунта Сребро 925 0.22 КТ Заверена Круг НАМАЛИ Беспрекорна Вистински Citrine Ангажирање Жени Трендовски парична Казна

DEN 4212.00
DEN 5136.00
-18 %
Количина на стоки

Метал:Фунта Сребро 925 Печат:925 Вкупно Грам Тежина:1.39 g Прстен Големина:6.5 (променливи во големина) Поставување:Отвори Поставување на Ширина Врвот:3.8 mm Ширина Дното:2.3 mm Центар Камен:100% Вистински Citrine Јасност:Беспрекорна Форма:Круг Големина:4mm Карат Тежина:0.22 кт Страна Камења:100% Вистински Природен Дијаманти Боја:H-J Јасност:SI3-I3 Форма:Круг Еден Намали Вкупно Карат Тежина:0.2 кт SKU:R20349 W
Услуга

Прстен Големина:
4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5, 10.75, 11, 11.25, 11.5, 11.75, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
R20349W
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Главниот Камен:
Citrine
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
дијамант
Сертификат Број:
Треба Екстра $15 за да се Направи Сертификат(Кинески)
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Ангажирање
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
CertificateType:
GDTC
Може да се прилагоди?:
Yes
Ако ви треба жолто злато, злато се зголеми.:
Ве молиме контактирајте со нас.
R

Тие исто така купуваат со овој производ