.

.

MetJakt Природни Овална Јасно Moonstone Капка Обетки Солидна 925 Sterling Silver Кука Earring Опал за Жените е парична Казна Накит

MetJakt Природни Овална Јасно Moonstone Капка Обетки Солидна 925 Sterling Silver Кука Earring Опал за Жените е парична Казна

DEN 614.00
DEN 959.52
-36 %
Количина на стоки


Бренд Име:
MetJakt
Главниот Камен:
MoonStone
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
CCGTC
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
ABCD75
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Сертификат Број:
SZ1716569617
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
R

Тие исто така купуваат со овој производ