.

.

JINJIAN Нови 5 во 1. нож за лупење Grater Зеленчук Машина алатки Морков Grater Кромид Зеленчук Slicer Со Сад Кујнски Прибор

JINJIAN Нови 5 во 1. нож за лупење Grater Зеленчук Машина алатки Морков Grater Кромид Зеленчук Slicer Со Сад Кујнски Прибор

DEN 453.00
DEN 686.40
-34 %
Количина на стоки

5 In 1 Пластични Зеленчук Овошје Slicers & Машина Морков Компир Кромид Grater
Функција 1 : зеленчук машина
Карактеристика 2 : кујнски прибор
Функција 3 : Ѓумбир лук
Карактеристика 4 : Компир и краставица grater
Карактеристика 5 : салата производител
Големина : 26*7.3 cm
Пакет се вклучени : 1*Зеленчук Grater Алатка и 1* Шише Настроената

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
JINJIAN20040
Бренд Име:
JINJIAN
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Функција 1 :
зеленчук машина
карактеристика 2 :
кујнски прибор
Функција 3 :
ѓумбирот лук
Карактеристика 4 :
Компир и краставица grater
Карактеристика 5 :
салата производител
R

Тие исто така купуваат со овој производ