.

.

TOUCHNEW Markery 40/60/80 Бои Уметник Двојна на Чело Маркер Поставите Манга Дизајн Училиште Цртање Скица Маркер Пенкало Уметност Резерви ТОПЛА

TOUCHNEW Markery 40/60/80 Бои Уметник Двојна на Чело Маркер Поставите Манга Дизајн Училиште Цртање Скица Маркер Пенкало Уметност

DEN 888.00
DEN 1775.52
-50 %
Количина на стоки

Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.Големина прирачник за грешка при мерење 0-2cm
3.Совети : Тоа ќе биде добро спакувани, ве молиме не се грижи за превозот!
5. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; за Да се избегнат дополнителни превозот цена, ве молиме да се обезбеди правилна и целосна поштенска адреса на продавачот.Превозот време : Повеќето земји се за 15~45 дена,Нормално, тоа трае 7-40 работни дена за пристигнување со авион Mail, во зависност од превозот методи. Поради светлината и на екранот разлики, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ви благодариме!
Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена откако ќе се потврди вашиот плати документот.Продавачот НЕМА да имаат одговорност за било каква загуба или штета по објавувањето производи. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.

Бренд Име:
TOUCHNEW
Печат:
Yes
Erasable Или Не:
No
Квантитет На Пакет:
64 Бои/Кутија
Боја Количина:
36 Бои
Пакување:
Сет
Број На Модел На:
TOUCHNEW Маркер
Тип:
Уметноста Маркер
Големина:
14.7CM
Употреба:
канцелариски подарок
Тип:
студентот Аниме производ облека пејзажот зграда
производ тежина:
еден
Стил:
бела и црна
дизајн:
30/40/60/80/168
Соодветна возраст:
сите
Use1:
маркерот
Use2:
училишни материјали
Име:
TOUCHNEW Маркер
R

Тие исто така купуваат со овој производ