.

.

Белата Боја На Слонова Коска Туту Цвет Девојки Фустани За Свадби Слатки Долги Ракави Бал Деца Деца Роденден Облечи

Белата Боја На Слонова Коска Туту Цвет Девојки Фустани За Свадби Слатки Долги Ракави Бал Деца Деца Роденден Облечи

DEN 4080.00
Количина на стоки

Слика Шоу
Ставка Опис
1.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било други работи.Препорачливо е да се цел на сите додатоци заедно, која им помага заштедите на превозот надомест. Згора на тоа, додатоци ќе бидат слободни препорачана превозот, ако нареди заедно со фустани.
2.БОЈА : Боја застапеност може да се разликува од страна на набљудувачите.Исто така, постои и мала хроматските аберации предизвикани од камерата помеѓу бојата на фотографии и вистински елементи,' боја. Боите се предмет на реалните предмети ќе добиете.
3.ВРЕМЕ на ИСПОРАКА : Не сите од нашите предмети се во парк.Ве молиме проверете ја проценува време на испорака за секоја ставка страницата e Bay кога цел.Ако ви треба фустани или други предмети итно, ве молиме контактирајте со нас за помош пред цел.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша вечна потрага и up-повеќето загриженост.
Ние навистина го ценат, ако може да остави ни 5 оценка НСД позитивни повратни информации кога ќе ја најдете нашата услуга и објекти добра.
Ако постои било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати, почнувајќи случај или напуштање на било какви негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да ги задоволи вас.
Ви благодарам многу за вашиот вид поддршка!

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
SexeMara
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Јака:
Екипажот Вратот
Декорација:
Чипка
Стил:
Формално
Материјал:
Mesh,Чипка
R

Тие исто така купуваат со овој производ