.

.

2018 Лето BTS KPOP Памук Т Кошула О Вратот BTS Кратко Sleeve Мажи/Жени Т-маица Неколку Фан Поддршка Harajuku Camisas tshirt Блузи

2018 Лето BTS KPOP Памук Т Кошула О Вратот BTS Кратко Sleeve Мажи/Жени Т-маица Неколку Фан Поддршка Harajuku Camisas tshirt

DEN 296.00
DEN 384.00
-23 %
Количина на стоки


Ви благодариме за купување на подароци во нашата продавница. Ве молиме бидете сигурни да го вклучите вашиот полно име, адреса детали, така што можете да добиете пакет успешно.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Топло прашува : 1). Тоа е унисекс стил,и мажите и жените можат да носат!! 2). При изборот на производ големина, одберете ја големината според "Висина и Тежина Crosstab". Ова е многу прецизен начин.
3). Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Плаќање 1. Можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/трансфер/webmoney трансфер/дебитни картички/western union/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html 2. Сите предмети ќе бидат брод вашата Ali Express адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса сите точни Политика на Враќање 1. Ако Облека Скршено,јас може да ви вратат сите пари 2. Ако добиете облека не се задоволни(не се вклопуваат/не сакам тоа),може да се испрати назад до мене,јас може да ви вратат парите или брод да ви правото големина повторно,но превозот цена треба купувачот да плати 3. Ако не се задоволни облека квалитет,ве молиме контактирајте ме првите 4. Ако пакет по 60days уште не е испорака,ќе ви вратат парите 5. Испрати назад предмети мора да рамките 7days на денот ќе се примени 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 3. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Полиестер,Памук
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
wangcangli
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
BTS KPOP
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
За луѓето:
Жени /мажи/момчиња/девојки
Пол:
Мажи/ Жени
Име на производ:
BTS Kpop кратко Sleeve т кошула
R

Тие исто така купуваат со овој производ