.

.

За Алкател О7 Калено Стакло Предни 9H Guard Заштитна Фолија Експлозија-доказ LCD Екран Заштитник За Алкател О7 Маска

За Алкател О7 Калено Стакло Предни 9H Guard Заштитна Фолија Експлозија-доказ LCD Екран Заштитник За Алкател О7 Маска

DEN 76.00
DEN 100.80
-25 %
Количина на стоки

За Алкател О7 Калено Стакло Предни 9 H Guard Заштитна Фолија Експлозија-доказ LCD Екран Заштитник За Алкател О7 Покрие Карактеристики :
Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти. Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло. Површинска цврстина : површината има тврдост од 8-9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се намалувања Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, блиску до екранот, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир. Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мала опасност делови, побезбеден отколку други производи од стакло. Тоа е животната средина, без лепак Висока дефиниција, 9 H цврстина, отпорен на Гребење, Експлозија доказ, анти-отпечатоци Пакетот вклучува :
1 X Стакло заштитник
1 X ткаенина за Чистење
1 X Алкохол брис
ps :
1. На калено очила се сите од нашата фабрика, ние може да гарантира нејзиниот квалитет.
2. Производот ќе биде во opp пакет, не мало пакет, но не грижете се, ние ќе пак стакло во пена кутија, нема да биде скршен на патот.
3. Ние сме калено стакло производителот, било модел, било која количина, контактирајте со нас.
Сите наши калено стакло екран заштитници имаат чистење алатки

боја:
Транспарентна
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Toshiba
Пакет:
No
Бренд Име:
MAKISS
со силна кутија пакет:
Имаат
со чистење алатки:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ