.

.

10cm вештачки лажни ливчиња за спиење лотос цвет Ева цвеќиња езерцето декорација затворен флорални potted пејзаж 1pc

10cm вештачки лажни ливчиња за спиење лотос цвет Ева цвеќиња езерцето декорација затворен флорални potted пејзаж 1pc

DEN 118.00
DEN 168.00
-30 %
Количина на стоки


Б ранд : Miiseason
Состојба : 100% Сосема Нов
Име : Вештачки Пена Lotus
Вкупна должина : 10c m
Боја : 12color Како што е прикажано на сликата
Пакет : 1 buc
Сите производи се рачно мерење,постои 1-3cm грешка, големина е за повикување само.
Ракотворби се малку дефектен, не проблеми со квалитетот.Ве молиме имајте предвид ова пред да се одржи вашата цел.Ви благодариме !
Апликации сцена : Влезот , ресторан ,од страна на маса ,Салон , Покрај маса ,Washstand , канцеларија,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.
Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.
За бојата разликата :
Поради различни следи и камера светла може да предизвика
Мало боја разлики, главно во вид на сите бои.
Ние гарантираме дека изглед,
Целосно во согласност со сликата.
М ix цел е поддршка , оставете порака до нас за боја и количина сакате ,или на друго место , ние ќе испорака надвор на случаен . ви благодариме

Бренд Име:
MiiSeason
Повод:
Партија
Број На Модел На:
846
Стил:
Цвет
Материјал:
пена
Цвет Стил:
Ливчиња
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
lotus
Име:
Вештачки Пена Lotus
боја:
како што е прикажано на сликата
Големина на:
10cm
Повод:
Декорација Градина,Базен декорација
Пакет :
1pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ