.

.

CHENISTORY Frameless Снег Куќа DIY Слика Од Броеви Пејзаж Ѕид Уметност Слика Рачно Насликани Маслото За Дома Декор Уметности

CHENISTORY Frameless Снег Куќа DIY Слика Од Броеви Пејзаж Ѕид Уметност Слика Рачно Насликани Маслото За Дома Декор Уметности

DEN 306.00
DEN 612.48
-50 %
Количина на стоки


Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Бренд Име:
CHENISTORY
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
40x50cm слика од броеви
Calligraphy и сликање Големина:
40CMx50CM не врамени
Слика Стил:
handpainted со себе
Шема:
рачно насликани маслени
Слика Technic:
diy маслени
Материјали:
акрилна боја слика на платно најлон четка
Пакет:
валани на цевка
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Дома Декор:
Модерната Ѕид Уметност слика
во парк:
Yes
Пад на превозот:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ