.

.

Топла Продажба На Ајкула-Заклучување Пати-Во Текот Bootie Црна, Кафеава Кожа Оптоварување Чизми Жена Зима Ајкула Заклучување На Глуждот Се Подигне Голема Големина 10 Ч

Топла Продажба На Ајкула-Заклучување Пати-Во Текот Bootie Црна, Кафеава Кожа Оптоварување Чизми Жена Зима Ајкула Заклучување

DEN 4319.52
Количина на стоки


Weclome на нашата продавница!!! ние може да ви помогне да добиете најновите топла продажба дами пумпи,разни на високи потпетици чевли,подигање на.. Можете да ги купите нешто што сакате.било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте ме!
Големина На Забелешка
Ве молиме Изберете САД големина во зависност од вашите Нозе Должина или Европска големина,големината на табелата подолу :
Ако вашите нозе е широк или дебели,ве молиме изберете Поголеми чевли големина.
Пад на Превозот се Комбинираат Цел Size12 13 ОЕМ Accpet
Како Да Се Измери Должината На Нозете
Ве молиме Мерка нозете должина внимателно ,со методот на сликата подолу :
Фабриката Вистински Фото
За Боја разлика Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските. Гаранција За Квалитет 1. Сите производи се квалитетни во добра пред брод. Ако примите скршени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, и се земе слики на нас, ние ќе се истражуваат и да се замени за да се реши проблемот. 2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена со непроменети пакување за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ние не't сноси товар полнење. 3.Постои некоја разлика на бојата на производот помеѓу стоките кои сте ги добиле и на слики на страницата ,тоа 's нормално ,Ако не може да го прифати тоа ,ве молиме да не't купите овој производ . За Попусти Ако ни даде пет ѕвезди на двете feedabck и детална оценка на трансакцијата, ние ќе ви даде $3 попуст за вашата следна цел! За Повратни информации Ако примите објект unsatisfactorily, pls не остави негативни повратни информации првиот контакт со нас! Комуникацијата е секогаш најдобар начин да го реши секој проблем. Ние и ветуваме ќе го реши секој проблем за вас!

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
Микрофибер
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
PU
Outsole Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Број На Модел На:
тока подигање на глуждот
Затворање Тип:
Zip
Бренд Име:
Gullick
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Моден Елемент:
Тока
Сезоната:
Пролет/Есен
R

Тие исто така купуваат со овој производ