.

.

Tectra 2 парчиња 1400mAh AHDBT-001 Батерии + Дигиталниот Апарат за Полнење за GoPro HD HERO2 и GoPro AHDBT-001, AHDBT-002 Херој 2

Tectra 2 парчиња 1400mAh AHDBT-001 Батерии + Дигиталниот Апарат за Полнење за GoPro HD HERO2 и GoPro AHDBT-001, AHDBT-002 Херој

DEN 693.00
DEN 815.04
-15 %
Количина на стоки


Tectra 2 парчиња 1400m Ah AHDBT-001 Батерии + Дигиталниот Апарат за Полнење
за Go Pro HD HERO2 и Go Pro AHDBT-001, AHDBT-002 Херој 2
AHDBT-001 3.7 V/1400m Ah Li-ion Батерија за Go Pro Херој 2
Компатибилни Модели : Go Pro HD Херој, Go Pro HD Hero2 Gopro HD Шлем ХЕРОЈ Gopro HD Motorsports ХЕРОЈ Gopro HD Surf ХЕРОЈ Gopro HD ХЕРОЈ Гол Gopro HD ХЕРОЈ 960 Go Pro Херој HD 1080 P Дигитални Камери Gopro HD HERO2 Отворено Издание Gopro HD HERO2 Motorsports Edition Gopro HD HERO2 Surf Издание Пакетот вклучува : 2x AHDBT-001 Батерии&Полначот Функција : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
AHDBT-001
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
Tectra
R

Тие исто така купуваат со овој производ