.

.

LOULEUR 20pcs Срце Облик 11x12mm од Нерѓосувачки Челик, Бели Обетки База Cabochon Камео Settings Рамки Фах Одговара DIY Изработка на Накит

LOULEUR 20pcs Срце Облик 11x12mm од Нерѓосувачки Челик, Бели Обетки База Cabochon Камео Settings Рамки Фах Одговара DIY Изработка

DEN 179.00
DEN 218.40
-18 %
Количина на стоки

LOULEUR 20pcs Срце Облик 11x12mm од Нерѓосувачки Челик, Бели Обетки База Cabochon Камео Settings Рамки Фах Одговара DIY Изработка на Накит
1)Материјал : Нерѓосувачки челик
2)Големина : 11mm
3)Бои : Сребрена Боја
4)Пакување : 20pcs/број/торба
5)Тежина : Околу 25g/многу
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Број На Модел На:
F5897
Објектот Ширина:
1cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
нерѓосувачки челик cabochon база
Накит Наоди Тип:
cabochon база
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
11mm
боја:
сребрена боја
Количина:
20pcs/многу
Тип На Објект:
cabochon база
Shap:
празно cabochon база
Тип:
празно earring поставување
дизајн:
камео cabochon база поставување
useage:
нерѓосувачки челик cabochon база
Функција:
срцето cabochon база
R

Тие исто така купуваат со овој производ