.

.

Резервни бесплатен превозот моторни делови Воздушен Доза Филтер Систем за Полнење За Харли Спортските XL883 XL1200 1988-2015 CHROMED

Резервни бесплатен превозот моторни делови Воздушен Доза Филтер Систем за Полнење За Харли Спортските XL883 XL1200 1988-2015

DEN 3053.00
DEN 3247.68
-6 %
Количина на стоки

Fitment : 1988-2015 Харли Спортските се Вклопуваат И Carburetor и Горивото се вбризгува модели. Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Пакет Вклучува : 1 X Харли Воздушен Доза Филтер Сет на Додатоци за Монтирање настава не е вклучена Димензии : Дијаметар : 4" (10.2 cm) Висина : 2 23/64" (6cm) Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум Домување Тежина : 760g

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
MT225-010-CD
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.76kg
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ