.

.

MOPAI ABS Автомобил Ентериерно уредување Copilot Позиција Складирање Кутија се Справи со Капак Трим Налепници Одговара За Frod F150 2015 До Автомобил Стил

MOPAI ABS Автомобил Ентериерно уредување Copilot Позиција Складирање Кутија се Справи со Капак Трим Налепници Одговара За Frod

DEN 1106.00
DEN 1300.80
-15 %
Количина на стоки


MOPAI ABS Автомобил Ентериерно уредување Copilot Позиција Складирање Кутија се Справи со Капак Трим Налепници Одговара За Frod F150 2015 До Автомобил Стил
Спецификација 1. Автомобил Модел : За Ford F150 2015+ 2. Боја : сребрена,црвена,хром 3. Материјал : ABS 4. Пакетот Вклучува : 2 buc/set 5. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни Забелешка : ве Молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување.
Прашања кои имаат потреба од внимание пред плаќање
1. Руската пријатели,ве молиме, напишете вашето име и презиме.
2. Ве молиме проверете ја вашата адреса за е точно,Ако сакате да се промени на адресата,ве молиме контактирајте со нас пред превозот.
3. Ве молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
1. Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премиум Превозот се
Ali Express е официјален логистика,Ако плаќаат доволно за превозот на трошоците,ние ќе го избере за да испратите Ali Express Превозот,pls се разбере.
2. Транспорт време : Нормален : пристигнат во дестинација за 16-35 дена,Бразил ветил дека 90 дена, и други земји вети 60 дена
3. За земјите со слободни shippng,само во рок од 2 KG,освен специјални производи.
4. Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас.
5. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.и ние не сме одговорни за штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
6. Ако имате било какви барања на стоката, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.
Инструкции : (со 3 M лента на грбот на објектот)
Step1 : ве Молиме чистење на место и бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : Отстрани 3 M лепак во грбот.
Step3 : Топлина на 3 M лепак со топол воздух пиштол или фен за коса; (совет за ставање на со обезбедени 3 M лента е да се загрее на производот ова го прави на лепак на лента повеќе леплива.)
Чекор 4 : Инсталирање на производи во право место,Не на перење на вашиот автомобил во рок од 48 часа.
Повратни информации
1. Позитивни повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас,ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде afive-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас!
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Година:
2015 2016 2017
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
szzt05124
боја:
сребрена,црвена, хром
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Frod F150 2015+
R

Тие исто така купуваат со овој производ