.

.

Љубовта Купидон Срце е Стрелка Печатени Перница Покрие Прекрасна Опфаќа За Перница Декорација За Троседот столче Памук, Лен Pillowcase

Љубовта Купидон Срце е Стрелка Печатени Перница Покрие Прекрасна Опфаќа За Перница Декорација За Троседот столче Памук, Лен Pillowcase

DEN 225.00
DEN 316.32
-29 %
Количина на стоки

БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ве молиме кликнете тука Шопинг сега Материјал : Памук, Лен Печатени : На Prodcut ќе биде малку поинаква со слика по печатени. Можеби ви треба една перница поклопец за вашиот убава фрли перница. Напомена : 1. За тоа дека во некои еднострани печатени pillowcase , задната страна е природата боја. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites.
> Ние поддршка за промет на големо и пад на превозот,повеќе квантитет повеќе
попуст,ако треба,pls контактирајте со нас на прво место. Како да се Прилагоди Милениче Име На Pillowcase? Прво, pls изберете ткаенина боја или Дизајн ви се допаѓа Втора, Трета, ние ќе ја испрати на изгледот за да го u проверка по плаќањето. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти. Финалето, ние ќе го произведува после ваша потврда.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. Големина : 45 cm x 45 cm/18" x 18"(appr. кориснички цел треба земе 3-7days да се направи распоред,pls разбирање. Epacket Обично трае околу 15-20 работни дена. Финалето, ние ќе го произведува после ваша потврда.) 30 cm x 50 cm/12" x 20"(appr.
1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ.Време на испорака : a. Пакет се вклучени : 1 Buc Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна).Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. EMS Обично трае околу 10-15 работни дена. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена.Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација. Трето, ние ќе ја испрати на изгледот за да го u проверка по плаќањето.) Други големината ако треба, ве Молиме Слободно да ме известите. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. Како да се Прилагоди со Вашата Слика на Pillowcase ? Прв, Втор, pls ни остави порака или да испратите слики по Порака.Овие промени се купувачот одговорност. За две-двострано печатени pillowcase,двете страни се испечатени на истиот.
>Имаме многу производи како Pillowcase, Перница Маска, туш
завеси, патосници, вратата душеци, garedn знамиња, Чаши, Престилка ектс. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење.

Големина:
18x18 Inch, 12x20 Inch, 20x20 Inch
боја:
Еден Двострано Печатење, Две Двострано Печатење
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
YMP198602091
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Љубовта На Срцето
Стил:
Моден
Перница Покрие Име:
Дома Троседот Столче
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи,
Декоративни Перници Употреба:
Свадба;Денот на Вљубените
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
50 % Памук 50% Лен
прилагодено печатење перница:
ве молиме контактирајте со нас прв
испорака:
слободни
Моделот Перница Случај:
Љубовта На Срцето
Фрли Перница Боја:
памук, лен ткаенини
боја:
Печатени Во Боја
Стил:
љубов подарок
R

Тие исто така купуваат со овој производ