.

.

2017 Нови Зголеми Златна Боја Опал Пеперутка Pendant Ѓердан Џемпер Синџир Долги Ѓердани За Жени, Девојки Животинско Накит Аниме

2017 Нови Зголеми Златна Боја Опал Пеперутка Pendant Ѓердан Џемпер Синџир Долги Ѓердани За Жени, Девојки Животинско Накит Аниме

DEN 81.00
DEN 138.72
-42 %
Количина на стоки


2017 Нови Зголеми Златна Боја Опал Пеперутка Pendant Ѓердан Џемпер Синџир Долги Ѓердани За Жени, Девојки Животинско Накит Аниме
Бренд : Наивен Сестра
Материјал : Алуминиумски,Опал,ААА Кубни Циркони,Кристално
Должина : 72cm
Pendant Големина : 40 *35mm
Тежина : 17g
Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум Слободни

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
40*35mm
Пол:
Жените
Бренд Име:
Наивен сестра
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
NSXLZ0011
боја:
Роуз Златна Боја
Pendant Големина:
40*35mm
Повод:
Секојдневно носење/Партија/Подарок/Enagement/Годишнината
Материјал:
Легури,ААА Кубни Циркони,Опал,Кристално
Подарок за:
Мајка/Пријател/Жена/Women/Љубовник
Должина:
72cm
Стил:
Блескави Пеперутка Pendant Ѓердан
Трговија на големо:
Yes
Тежина:
17g
Is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ