.

.

DWZ 1Pc Црна Трајни ABS Styrene Пластични Рамен Лист, Плоча 1mm x 200mm x 300мм

DWZ 1Pc Црна Трајни ABS Styrene Пластични Рамен Лист, Плоча 1mm x 200mm x 300мм

DEN 226.00
DEN 237.60
-5 %
Количина на стоки

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Карактеристики :
Одлично влијание сила, димензионална стабилност, боење, обликување и обработка, висока механичка цврстина, висока вкочанетост, ниско ниво на апсорпција на вода, отпорност на корозија, едноставна конекција, не-токсични и невкусна, со одлични хемиски својства и Електрична изолација својства.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Превозот
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ниска апсорпција на вода; висок димензионална стабилност
Користат во прехранбената индустрија делови, градење на модели, во фаза на електронски индустриски компоненти, фрижидер ладење индустрија, електронски апарати, фармацевтската индустрија
Добро целокупната изведба, високо влијание цврстина, хемиска стабилност, добра електрични својства
Пакет се вклучени :
1 x ABS пластика плоча
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Или тешко, тешко е да се нула, не е лесно да деформација на материјалот.
Не може да топлина деформација, ниска температура услови, исто така, имаат големо влијание цврстина. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. 1 x200x300mm
Примена : Прехранбената индустрија делови, градење на модели,во фаза на електронски индустриски компоненти, фрижидер ладење индустрија, електронски и електрични полиња, фармацевтската индустрија, итн.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет
Материјал : ABS пластика
Боја : Црна
Големина : Прибл.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ! Наплата
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.

is_customized:
No
Број На Модел На:
abs пластика плоча
Бренд Име:
DWZ
Тип:
Други
Главен Материјал:
ABS Пластика
R

Тие исто така купуваат со овој производ