.

.

За Oneplus 5t случај Oneplus 5 т Флип Кожа Случај NILLKIN Бизнис Модата СТП Задниот Поклопец Со картичка од Мобилен Телефон Кеси Случаи

За Oneplus 5t случај Oneplus 5 т Флип Кожа Случај NILLKIN Бизнис Модата СТП Задниот Поклопец Со картичка од Мобилен Телефон Кеси

DEN 475.00
DEN 678.24
-30 %
Количина на стоки

Одговараат За : Oneplus 5t За Oneplus 5t случај Oneplus 5 т Флип Кожа Случај NILLKIN Бизнис Модата СТП Задниот Поклопец Со картичка од Мобилен Телефон Кеси Случаи Nillkin Qin кожа случај да Биде совршен, да се биде вонредни Qin кожа случај користи супериорен природна текстура кожа донесувањето на случај супериорен чувство на допир, создаде нова благородна и барон стил. Мека нежна обвивка, анти-пропадна и нечистотија-доказ, мода и корисни. Класичен флип Кожа покрие дизајнирана што да им даде на вашиот мобилен телефон 360°заштита. Кориснички утробата слот за вас за да поставите вашата картичка не се задоволни. Уникатните детали дизајн на слотот, никел екран, ЛОГОТО покажува елита стил. Факултативна бои : црна、бела、црвено、браун

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Карактеристики:
Флип СТП кожа случај
Големина:
6.01inch
Бренд Име:
NILLKIN
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Oneplus
R

Тие исто така купуваат со овој производ