.

.

5pieces 6mm мотор тело обтекател screwse За јамаха fz6 fazer r1 мт-09 мт-07 мт-03 mt09 mt07 mt03 bajaj pulsar 200 нс 16 15

5pieces 6mm мотор тело обтекател screwse За јамаха fz6 fazer r1 мт-09 мт-07 мт-03 mt09 mt07 mt03 bajaj pulsar 200 нс 16 15

DEN 168.00
DEN 180.96
-7 %
Количина на стоки


Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Алуминиум
Завршна Површина : Рек Позлата
Боја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,Злато
Завртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.
Погодни За :
Универзална одговара за Сите мото велосипед
Пакетот вклучува :
5 КОМПЈУТЕРИ 6 MM*20 MM Завртка Болт

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Тежина:
0.03kg
Специјални Функции:
Мотоцикл Монтажа Завртки
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
LANQIAN
Година:
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
FB-002
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Должина:
2cm
Is_customized:
Yes
боја:
сино/црна/црвена/сребрена/gold/портокал/зелен
Функција:
мото додатоци обичај обтекател завртка болт
Fitment:
универзален мотор
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Големина:
20MM * M6
Количина:
5 парчиња
R

Тие исто така купуваат со овој производ