.

.

Час Метар Дигитални Дизел Мотор Tachometer за пумпа за вода рударски машини вежба миксер генератор Багер ролери јарболот кран

Час Метар Дигитални Дизел Мотор Tachometer за пумпа за вода рударски машини вежба миксер генератор Багер ролери јарболот кран

DEN 4849.00
DEN 6297.60
-23 %
Количина на стоки

& Сонцето. Негативен фидбек не може да ги реши сите проблеми, ако не знаеме прашање. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД, ние ќе бидат високо ценети. Ние ќе ве информираме во периодот на промотивни активности. овие трошоци се купувачот одговорност. Ние го прифатат плаќање преку Alipay.
Пред купување, ве молиме проверете ја инсталацијата внимателно. Даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.
За Повратни Информации
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Доколку купите повеќе од едно парче во исто време, можете да изберете соодветен производ линк или контактирајте со нашиот Сервисен Центар. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. & Сонцето.
Оваа tach час метар рекорд бензински мотор вкупен работи часа и ВРТЕЖИ во минута.
Кога моторот работи, тоа покажува ВРТЕЖИ во минута; кога моторот е запрен, тоа покажува вкупен работи часа. Нормално, тоа ќе потрае 7-22 работни дена пристигне(Саб. Ние ќе ги пратите на испорака информации и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Оваа tach час метар може да се користи за дизел мотори, компресори, мотори, precess опрема, електрична опрема, генератори, или домаќин на друга опрема.
Ве молиме проверете со вашиот мотор има место се инсталира на метар како на следната слика.
За Купување
1. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Во светот Превозот(Освен некои земји). Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање.
За Превозот
1.
Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа ВКУПНО ЧАСОВИ . Нашата цел е задоволството на клиентите. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми,ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Попуст продажни промоции ќе се одржи нерегуларни на платформа. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Саб. Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање.
За Враќање и Наплата
1.
Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација. Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг-референци на други купувачи.

Име На Модел:
РЛ-HM012C
Објектот Тежина:
85g
Објектот Должина:
5.4cm
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
3.7cm
Објектот Дијаметар:
3.7cm
Специјални Функции:
час метар
Бренд Име:
runleader
Објектот Висина:
1.4cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ