.

.

за Epson 7018 7511 7521 мастило количка сензор сензор кабел [original нов] печатач делови

за Epson 7018 7511 7521 мастило количка сензор сензор кабел [original нов] печатач делови

DEN 1175.52
Количина на стоки

брод од страна на Hongkongpost воздух пошта ќе трае околу 10-20 работа дена до најмногу земјата.П : јас Ќе добие примерок за тестирање на квалитетот и на пазарот пред да нарачате ? О : Секако ,Примерок цел за тестирање на квалитетот и на пазарот е добредојдена ,но примерок таксата треба да се плати од страна на вашата страна . Сите производи ќе испорака за вас во 3-4 работни денови по потврди плаќањето. Не постојат пратки на викенд и државни празници.брод од страна на ЕМС ќе трае околу 5-15 работа дена до најмногу земјата.Ако undeserved штета е предизвикана поради лични причини, ние не прифаќаме враќање или размена. Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Плаќање :
1.Ако имате свој спедитор во Кина, ние може да понуди Бесплатна Испорака за вас . И ќе се изјасни ниска вредност на превозот сметка за да се намали вашиот сопствен данок.брод од страна на DHL ќе трае околу 4-8 работа дена до најмногу земјата.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро како одговор.Ние Прифаќаме alipay на Aliexpress
2.Ве молиме да ни даде "слава" откако ја прими стоката, било проблем контактирајте со нас во прв пат.
Зошто Купување Од Нас :
Можете да најдете повеќето нешто што сакате за печатачи во нашата компанија,Ние сме професионални печатач делови општи веледрогерија во Кина за 5 години,сите Ние имаме на печатач делови во големи акции. Сите е-Мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Ако производите се надвор од акциите,ќе треба 3-7 дена да се подготви стоки. Сите производи испораката од страна на Fed Ex или DHL express од Шенжен. П : се Уште имаат некои прашања за нас?
A : Само се чувствуваат слободни да не контактирате по ТЕЛЕФОН,електронска пошта,SKYPE,MSN,WECHAT,WHATSAPP.(освен некои земја APO/FPO адреса )
2.било кој начин ви се допаѓа!!!
. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

боја:
K
Бренд Име:
YILINUOSI
Број На Модел На:
за Epson 7018 7511 7521 мастило количка сензор сензор кабел [original нов]
Тип:
Други
Место на Потекло:
Кина (Копно)
користат за:
За Epson
Тип:
Печатач Делови
Тип на печатач:
Фото машина, инкџет машина
боја:
Црна
превозот време:
1-3 дневна
оригиналниот:
Yes
Нови:
Yes
Дали фабриката:
Не,трговското друштво
може да промет на големо?:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ