.

.

Црно железо тенџере Јужна Јапонија соголени леано железо котел врела вода дневно дома пијалак 1.2 L

Црно железо тенџере Јужна Јапонија соголени леано железо котел врела вода дневно дома пијалак 1.2 L

DEN 1310.00
DEN 2016.00
-35 %
Количина на стоки


Црно железо тенџере Јужна Јапонија соголени леано железо котел врела вода дневно дома пијалак 1.2 L
900 ML
1200 ML
ШОПИНГ СОВЕТИ
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 12-48 часа на плаќање за верификација,
освен викенд и празник. Увозни давачки,даноци и давачки кои се на купувачот одговорност.
Сепак,ние ќе го пријават во ниска вредност како "подарок" за да ви помогне да
за да се избегне даноците и да се направи царинење.
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,
достапен начин на превозот услуга.
Answer : ___________________________ Note : Бразил, вети времето за испорака е 90 дена, предмети да стигнат до својата земја Царината, ве молиме обидете се да го контактирате и итна нив, можеби ќе можете да го добиете тоа порано.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Било причина,ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите,
предмети може да биде вратена за замена или враќање во 7 дена откако ќе ја добиете вашата стока.
Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 1-5 работни дена кога ќе добиеме
вратени предмети во нивната оригинална состојба.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот,ние ќе ви понуди право врати адреса.
ПОВРАТНИ информации
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услугата,вашиот коментар
многу е важно за нашите бизнис успех.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со пет ѕвезди.
Ако имате било незадоволство со оваа набавка,само е-мејл со нас во секое време.
Нашата услуга по продажбата на членовите ќе ви одговори во рок од 24 часа
и работат надвор добро решение со вас заедно.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате,
и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.

Капацитет:
1.2 L
Материјал:
леано железо
R

Тие исто така купуваат со овој производ