.

.

Cosplay Накит Cufflinks за Кошули Star Војна 3D Darth Vader Витез Ракави Линкови Иглички

Cosplay Накит Cufflinks за Кошули Star Војна 3D Darth Vader Витез Ракави Линкови Иглички

DEN 72.00
DEN 141.60
-49 %
Количина на стоки


Cosplay Накит Cufflinks за Кошули Star Војна 3 D Darth Vader Витез Ракави Линкови Иглички
жени мажи мода ткаенината линкови
се продава од пар
Превозот
1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака.
2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака.
3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 6-20 работни денови за испорака.
плаќање
ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Боло Врски
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
is_customized:
No
Број На Модел На:
Ф1-2-026
Метали Тип:
Цинк Легура
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HANCHANG
Тип На Објект:
накит
Тип:
манжетната линкови
Пол:
жени/мажи
боја:
Како што е прикажано
материјал 01:
Метал
Материјал:
Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ