.

.

5pcs Силикони Pendant Бебе Teething Играчка Недовршени Дрвени Монистра&Атарот Pacifier Клип Montessori Старечки Подароци Ѓердани

5pcs Силикони Pendant Бебе Teething Играчка Недовршени Дрвени Монистра&Атарот Pacifier Клип Montessori Старечки Подароци Ѓердани

DEN 1008.00
DEN 1439.04
-30 %
Количина на стоки


Обликот:
Долго
Бренд Име:
kissteether
Функција:
Teether
Број На Модел На:
H176-5
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Phthalate Слободни,Латекс Слободни,ПВЦ Слободни
Материјал:
Дрво
Пакување:
5
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DIY
перформанси:
Ова бебе teether е одлична алтернатива за пластична teether.
Користи:
Бебе teether играчка,Новороденче Подарок,Pacifier синџир,Нараквица, ѓердан
Опис:
дрво се користи природно е не-токсични.
Опис 1:
Подобро за ублажување на бебешките заби болка,им Помогне на бебето да знаете животински облик
Prompt:
Бебињата секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни
R

Тие исто така купуваат со овој производ