.

.

Висок Квалитет Прилагодливи Плетенка Лак Зглоб Прашка Лак Рака за Извивам Лак Соединение Лак Прав Лак Стрелаштво Лов

Висок Квалитет Прилагодливи Плетенка Лак Зглоб Прашка Лак Рака за Извивам Лак Соединение Лак Прав Лак Стрелаштво Лов

DEN 433.00
DEN 455.52
-5 %
Количина на стоки


Карактеристики : 3 Боја за да изберете Лесно да се качи Останува во игра со лак стабилизатор Одговара за извивам /соединение/ прав лак Дизајниран да остане во исправена позиција за да се направи грабање вашиот лак како лесно како е можно
Пакет се вклучени :
1 X Лак Зглоб Прашка
Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. ние може да напише "примерок" или "подароци" на пакет за да се избегне некои од нив, ако купувачот праша.
Пакетите ќе бидат испратени во 2-4 работни дена по вашата исплата. ако имате било какви посебни барања во врска со вашата нарачка, или вашиот пакет, ве молиме да забележите нас пред исплата, или ние ќе ги користи стандардните пакети.
Пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост и Сингапур Пост обично се 3-5 busines дена да ги покажат своите следење на информации до онлајн. Можете да ги пратите на вашиот парцела информации за себе на интернет со следење на број, или побарате од нас за помош.
Може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производи ќе се примени и фотографии на интернет, тоа е затоа што на различни мерења и следење на бои. ако сте сериозни купувачот и да се очекува од 100% на истите, ве молиме да се разгледа пред купување.
Ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави 5-ѕвезда повратни информации, дека е многу важно да се други купувачи и нас.
ако не сте задоволни со нашите производи или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворен спор, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, како и испраќање сте нов или рефундирање на дека. ние ќе го ценат, ако може да се сметаат.

Употреба:
Лов
Број На Модел На:
TP1021
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
МАК
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
лак зглоб прашка
боја:
црна,сина,портокалова
Тежина:
About 0.3 kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ