.

.

6/7/8CM Фотографија Кристална Топка FengShui Дивинација Кварц Стакло Топката Украс Патување да се Земе Слики Табела Оркестарот Дома Decors

6/7/8CM Фотографија Кристална Топка FengShui Дивинација Кварц Стакло Топката Украс Патување да се Земе Слики Табела Оркестарот

DEN 370.00
DEN 724.80
-49 %
Количина на стоки


Име на производ : 6/7/8 CM Фотографија Кристална Топка Feng Shui Дивинација Кварц Стакло Топката Украс Патување да се Земе Слики Табела Оркестарот Дома Decors
Производ Материјал : K9 Кристално
Производ Тежина : 6 CM топката е за 280g , 7 CM топката е за 410g , 8 CM топката е за 620g
Производ Во Боја : Како На Сликата
Answer : ___________________________ Note : сите тие се земени од себе и производот е поубав од сликата, и ние може да ги прифати сите видови на дизајн,со нетрпение очекувам да соработуваат со вас, имате убав ден

Големина:
6 CM, 7 CM, 8 CM
Стил:
Фенг Шуи
Бренд Име:
JQJ
Материјал:
Кристално
Тема:
Пејзаж
Боја / Големина:
како фото
користат за:
Украси/Фотографија/Дивинација
Пад на превозот:
поддршка пад на превозот
сопствени направени:
Различни видови на кристално
R

Тие исто така купуваат со овој производ