.

.

5V 2A Таблети Батеријата Полначи за Prestigio MultiPad PMP881TE 3G Адаптер за Напојување

5V 2A Таблети Батеријата Полначи за Prestigio MultiPad PMP881TE 3G Адаптер за Напојување

DEN 273.00
DEN 287.52
-5 %
Количина на стоки


Како да се избере соодветен адаптер за вашите производи, ве молиме изберете : 1) Напон натпревар 2) Исто конектори дијаметар 3) Тековна е повеќе од или еднаква Функција Излез : DC 5 V 2 A Влез : 100~240 V AC 50/60 Hz Микро Порт Приклучок тип : ЕУ, НИ Пакување вклучувајќи 1pc x Таблета Полначи информации за Батеријата

боја:
НИ приклучокот, ЕУ приклучок
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
388_52
Напон:
5V
Компатибилен Бренд:
Универзална
На текст:
100-240V
Излез:
5V 2A
превозот:
брзо
R

Тие исто така купуваат со овој производ