.

.

2 Парчиња Во 1923 Kepek Русија BCEX CTPAH Монета 24K вистински злато позлатен souvet руската сувенири монета

2 Парчиња Во 1923 Kepek Русија BCEX CTPAH Монета 24K вистински злато позлатен souvet руската сувенири монета

DEN 336.00
Количина на стоки


Функција :
1. Во согласност wiht Евро-тест барање.
2.Сигурен квалитет и разгледување услуга.
3.прилагодено Лого.
Превозот :
1.Ние ќе брод вашата стока според адресата што означени во Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека ќе Aliexpress Додадете. е corrcet! ве молиме дозволете ми konw ако сакате да ја испорача стоката до други Додадете,
2. Предмети ќе бидат shiped тенка 3~15 работни дена по вашата исплата е потврдено од страна на Зачувам.
3. Ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод befor цел, од Страна на Воздух Mail, нормално трае 7-30 дена за пристигнување,и 3 до 15 дена од Express . тоа може да биде се повеќе и подолго од страна на неконтролирано причини, како што се лоша прогноза, ве молиме почекајте трпеливо или контактирајте со нас за deatails.
Политика На Враќање
Само детектив производ ќе се нудат фондовите. детективот производи мора да се врати whtin 35 дена од деновите кога си ставен на својата цел. и купувачот ќе биде resibonsible за сите дополнителни такси превозот.
Feed Врати
Ако не сте задоволни со нашата стока вашиот го нареди и нашите услуги, ве молиме оставете 5 ѕвезди и позитивни повратни информации, ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти nagative повратни информации. Ние може да го реши секој спор заедно.
Сакате да имате убаво купување искуство во нашата продавница.

Тема:
Патриотизам
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Стил:
Народната Уметност
Техника:
обложено
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
SLMTTG
Материјал:
Злато Позлатен
Стил:
Африка, Русија, САД. Европа, Азија, Newzealand
единица:
2 компјутери
Повод:
подарок за бизнис, како дом,партија, Божик,Нова година, на Вљубените,роденден
Пакет:
со слободен капсула и opp вреќа индивидуални
Тема:
Русија Kepeksouvenir монета
Charactor:
Петар
Русија:
рубли
Употреба:
Дома декорација, канцеларија декорација
монета:
метална паричка комеморативна монета
R

Тие исто така купуваат со овој производ