.

.

Аниме Цртан филм kono subarashii sekai ni shukufuku Тело Hugging Перница Покрие Случај Pillowcase Висок Квалитет на Случаи

Аниме Цртан филм kono subarashii sekai ni shukufuku Тело Hugging Перница Покрие Случај Pillowcase Висок Квалитет на Случаи

DEN 1179.00
DEN 1295.52
-9 %
Количина на стоки


Материјал : Праски, Кожа, Сомот, 2 Пат/WT
Ве молиме изберете омилен материјал.
Големина на : не постојат четири стилови, 100*34cm, 150*50cm, 160*50cm, 180*60см
Ве молиме изберете од омилените големина. Постојат многу слики, ве молиме изберете ја вашата омилена еден.
Состојба : Нова и добра состојба. Оваа цена е само за случај на перница. Можете да ги купите нашите перница внатрешниот.
Перница е двострано. Ние ќе производ на случај за вашата исплата, тоа ќе е потребно околу 5 работни дена, ве молиме да бидете трпеливи.
Дестинации
Време САД,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Јапонија за 18-30 дена Канада,Германија за 20-35 денови Други земји за 21-40 дена
Доколку имате потреба да го менувате вашите примање адреса, ве молиме да ги промените вашите лични информации каде наместо преку е-маил. Ако постои било прашање на нашите производи, ве молиме да стапите во контакт со нас, и ние ќе се обидеме да најдоброто од двата светови пристап. Можете да побарате од нас било какви прашања во врска со нашите производи. Контактирајте со нас пред да го вратите производот и треба да го врати во рок од 3 дена по нејзиниот прием.
Ние ќе брод надвор од објектот во 3-5 работни дена по купувањето. Ако сака да добие производот брзо, ве молиме предупредува ако умот. Не сакаме да се добијат негативни повратни информации врз основа на примање премногу бавно. Ако имате понудата на нашите производи, ве молиме да бидете трпеливи. Доколку сакате да добиете брзо, можете да нè контактирате и да бараат друг испорака, но ќе мора да плаќаат повеќе поштарина.
Ние прифаќа плаќање со Зачувам. Исплата се должи во рок од 15 дена од денот на купување.
Вашето задоволство е наша најголема инспирација. Ве молиме контактирајте со нас пред да се јавите вашите негативни повратни информации. Ние цврсто веруваме дека било недоразбирање може да се реши преку комуникација.

Големина:
100x34cm Peach Skin, 150x50cm Peach Skin, 160x50cm Peach Skin, 180x60cm Peach Skin, 160x50cm 2way, 100x34cm 2way, 150x50cm 2way, 180x60cm 2way
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Count:
40
Бренд Име:
soqinjo
Шаблон Тип:
Цртан филм
тема count:
≥600TC
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Стил:
Twill
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
kono subarashii sekai ni shukufuku
Техника:
Плетени
Употреба:
Дома
R

Тие исто така купуваат со овој производ