.

.

1Yard 32cm Широк рачно изработени DIY Прибор за Облека Мулти Везови Чипка Ткаенини Завеси Троседот Шиење Чипка Намали Розова Сива боја Бела

1Yard 32cm Широк рачно изработени DIY Прибор за Облека Мулти Везови Чипка Ткаенини Завеси Троседот Шиење Чипка Намали Розова

DEN 129.00
DEN 143.52
-10 %
Количина на стоки


1 Двор 32cm Широк рачно изработени DIY Прибор за Облека Мулти Везови Чипка Ткаенини Завеси Троседот Шиење Чипка Намали Розова Сива боја Бела
Материјал : 100% Полиестер
Боја : Зелена, Виолетова, Сина, Сива, Беж, Бела, Златна, Светло Розева Боја, Светлина Кафе, Темно Розова, Темно Кафе
Ширина : 32cm=12.6"
Должина : 1 Двор
Стил : Гроздобер
Се користи за : Свадба Фустан, Булчински Фустан, Завеси,Edge, Кукла Фустан,Троседот Маска, Air-condition Маска,Светилка, Постелнина Сет, DIY Занает, Шиење Додатоци, итн
Внимание : Не може да мало боја разлика поради различни монитор.Ви благодарам многу за вашиот одлична разбирање.
Начин На Плаќање
(1)Зачувам е безбедно за двете купувачи и продавачи, ние препорачуваме Зачувам,Која ги поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2)Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) за Исплата треба да се заврши во рок од 7 дена, ако се сретна со било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат дадени од страна на воздухопловната во рок од 1~2 работни дена по исплата е расчисти на Зачувам.
Ние сме плаши ние не организира испорака во викенд или Кинески Национален Празник
Прибл. време на испорака
Австралија, Сад,Велика Британија
12-25 работни дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
25-30 дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
Со 25-35 работни дена
Други земји
Нормално не повеќе од 30 работни дена
Ако не сте добиле пратката во рок од 30 работен ден по породувањето,pls се направи контакт со нас А. С. А. П. Ние ќе се потрудиме да се решавач на проблем однапред.Ако ви треба парцела итно, pls ве молиме изберете ЕМС или DHL Express превозот да се прави сигурни парцела пристигне таму пред крајниот рок.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе работиме за да ги реши сите проблеми.
Производи треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
Повратни информации
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ве молиме оставете ни го вашето драгоцено позитивни повратни информации за нас.Ние ќе го прават истото за вас.Ова е навистина голема поддршка и охрабрување за нас.
2.Ако сте се сретнале било каков проблем, pls се направи контакт со нас, прво од остави негативни повратни информации за нас.
Ние ќе се потрудиме во работата со вас да се најде на повеќето задоволни решенија за вас.
Pls доверба во нас.Ви благодариме.

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
LA075
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
32cm=12.6''
Бренд Име:
Cindylaceshow
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Mesh
Должина:
1 Yard
боја:
Зелена, Виолетова, Сина, Сива, Беж, Бела, Златна, Светло Розева Боја, Светлина Кафе
користат за:
Свадба Фустан, Булчински Облека,Долна Облека,Завеси,Дома Декор,Постелнина Сет
R

Тие исто така купуваат со овој производ