.

.

DS1669-10 DS1669 DS1669S-10 10pcs AliExpress

DS1669-10 DS1669 DS1669S-10 10pcs AliExpress

DEN 162.72
Количина на стоки


Бренд Име:
YUXINYUAN
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Теорија:
sopdipqfpbgaplccsot
Заштита На Функција:
ic
Напон:
v
Modellnummer:
DS1669-10
ist individuell:
Ja
Markenname:
YUXINYUAN
Bedingung:
neu
Уметност:
Други
Verpackungsgewicht:
0.02 kg (0.04 lb.)
R

Тие исто така купуваат со овој производ